Opinia na temat Foligain Anti-Gray

Witam, planuje zakup Foligain Anti-Gray w Polsce jest kilka sklepów online co go sprzedają, nie moge znaleźć nigdzie Polskich opinii, zagraniczne wyczytałem, że niby pomaga, a jak z bezpieczeństwem ? Wiadomo coś ? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, preparat w Polsce nie ma uznanych dowodów z badan klinicznych, by wypowiedzieć sie na temat jego skuteczności. Pozdrawiam