Opuchlizna małego palca u ręki i krwiaki po odbiciu piłki

We wtorek na lekcji wf zle odbilam pilke. Maly palec u reki zaczal mi puchnac a w domu zrobil sie siny, a na boku palca mam jakby dwa czerwono fioletowe krwiaki. Wyglada na to ze caly palec jest opuchniety ale kosteczka palca jakby tez. Moge zginac palec d polowy bo puzniej czuje opor. Co to moze byc? Palec jest wybity, zbity, stluczony czy jeszcze cos innego? Co mam zobic?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę, bez badania klinicznego i obrazowego. Proponuję udać się do ortopedy.