Pęknięcie skóry napletka po stosunku seksualnym

witam.Mój problem pojawił się po stosunku,poczułem pieczenia a potem zobaczyłem pękniętą skórke na napletku i białe przebarwienia.tam gdzie jest białe skura jest sucha.po wygojeniu pęknięcia po kolejnym stosunku znów to samo a białe przebarwienie ciągle jest.Byłem u dermatologa kilkakrotnie i przepisał mi DETREOMYCYNA 2% ranka sie goi ale znów pęka.stosowałem już CLOTRIMAZOLUM ,TERBIDERM,TORMENTIOL.nic nie pomaga.pomóżcie prosze.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pana problem wymaga konsultacji u doświadczonego dermatologa-wenerologa, który oceni czy wskazane jest wykonanie dodatkowych badań, np. posiewu ze zmiany skórnej oraz jakie leczenie w Pana przypadku będzie skuteczne.