Pieczenie penisa i zrogowaciała skóra na napletku po stosunku z aktualną dziewczyną

Witam. Problem mój polega na tym, że po stosunkach z obecną dziewczyną bardzo piecze mnie penis i skóra na samym napletku robi się jakaś zrogowaciała, a ostatnio to nawet tak mocno spuchł, że nie mogę go nawet ruszać a co dopiero mówić o zsunięciu napletka lub ponownym stosunku. Pieczenie i zrogowacenie zazwyczaj mija po kilku dniach czasem po tygodniu. Z żadną z wcześniejszych partnerek tak nie miałem, skąd się to bierze i jak temu zaradzić ??

Lek. Artur Jeliński Urolog

Moze to byc zwizana labo nadmierna suchoscia pochwy albo infekcja ,Moze sprobowaxc seksu z uzyciem opowienich prepaqratow sa dostepne w wielu sklepqach droeryjnychi w aptecealbo pojsci do dermatologa i pokcaza bolacy pana problem.