Pieczenie żołądka po każdym posiłku

Witam , od ponad pół roku codziennie mam problemy stricte z żołądkiem , piecze mnie po każdym posiłku. Nie pomagają leki typu, controloc , gasec , emanera wręcz potęgują pieczenie , nabiału w ogole nie zjem bo noc nie przespana, woda również nie daje ulgi. Zaskoczony byłem jak przeszło mi po kapuście kiszone, kawie jak by tonizowało mi żołądek. Mimo wszystko nie wiem jak dalej żyć , wychudłem na 187cm waże 67kg.Zrobiłem gastroskopie to mam zaczerwieniony żołądek , bez nadżerek. Proszę o rade
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie sytuacja z jaką Pan się zmaga wynika z przewlekłego stanu zapalnego żołądka. Czy wykonywał Pan badanie w kierunku H. pyroli?.
Proponuje konsultację z gastrologiem.