Pociąg do męskich członków u 18-latka

Mam 18 lat i pociągają mnie męskie członki czy to dojrzewanie homoseksialnualnosc

Dzień dobry!

Orientacja, tożsamość seksualna to bardzo złożone zjawiska i nie jest możliwe opisać, ocenić czyjejś seksualności na podstawie jednej, skąpej informacji. Jeśli czuje Pan potrzebę, aby dłużej porozmawiać na ten temat, może Pan osobiście skonsultować się z psychologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Polecam konsultację z seksuologiem. Bez większej ilości informacji niestety nie można stwierdzić czy mamy do czynienia z orientacja homoseksualna, czy też z chwilowym okresem w rozwoju psychoseksualnym. Pozdrawiam