Podejrzenie arytmi a lęk

Ostatnio moje pytanie zostało odrzucone za zbyt chaotyczne pytanie.Moje pytanie dotyczyło arytmii....Wizytę mam w maju jednak wczoraj poszłam prywatnie do kardiologa i wyszłam niewiele mądrzejsza.Pan doktor powiedział że w moim przypadku ponieważ arytmia nie wyszła na ekg sama ustąpi.....ciśnienie w normie i koniec badania.A ja mam problem z ta arytmia ponieważ nabawiłam się lęków z tego powodu,strachu o swoje zdrowie.Wczoraj dostałam taką diagnozę a dzisiaj przy pomiarze ciśnienia arytmia.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). W Kielcach mogę szczerze polecić panią Beatę Woźniak-Faliszewską (http://www.pwrois.pl/). Zachęcam Panią również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej