Niepełne oddechy, szybkie męczenie się u 14-latki

Co się mojej córce dzieje ? Moja córka ma 14 lat. Od jakiegoś czasu bardzo szybko się męczy i cały czas jest jej zimno nawet gdy jest 26 stopni to i tak siedzi w domu w kurtce bo jest jej zimno. Nie może rownież wsiąść pełnego oddechu. Czuje ze tam coś w środku jest. A jak weźmie pełny oddech to może 3 razy na 5-10 min. A gdy jest jej zimno to ma paznokcie sine u rąk i u nóg. Co jej może być ? Badania TSH wyszły bardzo dobre i usg tez wyszło dobrze. Miała rownież echo serca i jest wszystko ok.

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, najpewniej mają charakter psychosomatyczny i powstają na emocjonalnym (lękowym), należy jednak również wykluczyć przyczyny somatyczne. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem).
Zapraszam Panią wraz z córką do mojego gabinetu. Zachęcam również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym oraz ofertą Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, najpewniej mają charakter psychosomatyczny i powstają na emocjonalnym (lękowym), należy jednak również wykluczyć przyczyny somatyczne. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem).
Zapraszam Panią wraz z córką do mojego gabinetu. Zachęcam również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym oraz ofertą Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej