Podejrzenie ciąży zaśniadowej u 28-latki

Witam,2.11.15 r.doszło do bardzo wczesnego poronienia(koniec 4 tyg.)-było krwawienie. Później miałam owulację.Od razu zaszłam w kolejną ciążę. 30.11.15 r.byłam na USG, potwierdzono pęcherzyk 3 mm (koniec 4 tygodnia),lekarka stwierdziła, że wydaje jej się, że widzi zaśniad, ale nie jest pewna, dlatego, że nie podobało jej nie endometrium niejednorodne (20 mm). Zrobiłam BetęHCG wynik 1.12 - 192,1 , wynik powtórzony 4.12. - 729,7 . Czy to może wskazywać na ciąże zaśniadową? Bardzo proszę o opinię.

Aleksander Ropielewski

Nie moge na podstawie podanych informacji stwierdzic na ile możliwe jest rozpoznanie zasniadu groniastego. Konieczne kontrolne badanie USG.