Podwyższona temperatura i wysypka po szczepieniu

Witam, mam 16m córeczkę, 2 tygodnie temu byłam z nią na szczepieniu MMR, które zniosła w miarę dobrze. Po 10 dniach od szczepienia dostała lekkiej wysypki, przez jeden dzień miała podwyższoną temperaturę, ale Pani wykonująca szczepienie poinformowała mnie o takich dolegliwościach. Jedyne co mnie martwi to nagle napady histerii po przebudzeniu i ogólne rozdrażnienie w ciagu dnia. Czy możliwe jest, że to przez to szczepienie? Bardzo sie o nią martwię bo z reguły to bardzo pogodna ildziewczynka.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc cos więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry