Powiększone węzły chłonne na szyi u 4-latka

Witam Syn ma 4 lata od trzech tygodni ma powiększone węzły chłonne na szyi tzn. w 1 tyg.miał jedną małą gulke która myslałam ze jest od kataru w drugim miał 2, jedną większą obecnie jest to trzeci tydzień ma 3 dwie duze widoczne gołym okiem i jedną mniejszą a także z drugiej strony szyi jest jedna mała byliśmy u lekarza badanie krwi wskazuje na infekcje wirusową zadnych innych objawów nie ma po za pocwniem sie przy zasypianiu cała głowa i plecy są mokre dodam że syn ma przerośnięty 3 migdał.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry i postępować zgodnie z zaleceniami.