Powikłania po laparoskopowym wycięciu wyrostka robaczkowego

4 doby temu miałam laparoskopie wrostka robaczkowego po wyjściu ze szpitala gorączkuje.Mialam USG wyszło że ściany przykątniczego odcinka jelita krętego pogrubione 5-6mm.Poza tym w okolicy krętniczo-kątniczej ilość płynu grubości 3mm oraz pojedynczy węzeł chłonny zmieniony zapalnie dł 10 mm.Dostałam antybiotyk dalacin c.Czy mogą być jakieś większe powikłania.Czy mogę jeszcze raz być operowana
KOBIETA ponad rok temu

To bardzo wczesny okres pooperacyjny i takie zmiany w USG są typowe po appendektomii. Na pewno nie wytworzył się ropień w miejscu operowanych i to jest najważniejsze. W chwili obecnej nie ma powodu do obaw. Taki stan nie wymaga ponownej operacji. Antybiotykoterapia powinna być wystarczająca w tym przypadku.