Powrót do partnera a niepewności

Witam. Mam problem wrocilam do partnera ktory zostawil mnie i corke zostawil mnie dla swej kuzynki kiedy wrocilam do niego to jest jakos inaczej miedzy nami. Kocham go ale juz nie ma tego czegos miedzy nami co bylo. Caly czas mam obraz ich jak pisza ze soba. Boli mnie to. Okazuje mi milosc itd pokazuje czulosc ale boje sie moje moje starania beda na marne. Ze on sobie ze mnie kpi zeby byc blisko dziecka

Witam,
Wszystko zależy od pani uczuć, czy na pewno chce pani być z nim, czy robi to pani dla scalenia rodziny. Jeśli powodem jest to drugie, to proszę się bardziej przyjrzeć swoim uczuciom, czy na pewno dobrze jest pani w jego obecności?
Pozdrawiam

Witam,
W swoim związku została Pani zraniona.Jeśli faktycznie powrót do związku z partnerem był kierowany glosem serca, to potrzeba czasu, aby Pani ponownie zaufala.Warto również szczerze rozmawiać o swoich emocjach , oczekiwaniach a takze watpliwoscach z partnerem.
Najważniejsze to być w tej sytuacji szczerą ze sobą i między sobą.
pozdrawiam
Sylwia Nowak