Powrót do pracy po zdjęciu szwów z palca

W piątek idę do zdjęcia szwów z palca, czy po zdjęciu szwów mogę od razu pójść do pracy czy jednak jeszcze dostane zwolnienie?
ponad rok temu

Zapewne już Pan/i zwolnienia nie dostanie tylko będzie mógł Pan/i powrócić spokojnie do pracy. O tym jednak zadecyduje chirurg, który będzie Panu/i usuwał szwy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lekarz z pewnością nie będzie ''wciskał'' na siłę zwolnienia. Ważne czy jest obrzęk , czy rana jest już zagojona itp.