Preparat na pobudzenie seksualne

jaki jest najlepszy preparat na wzrost i pobudzenie seksualne . dziekuje

Dzień dobry.

Nie istnieje jakiś jedyny preparat, stanowiący absolutne remedium dla wszystkich osób pragnących podnieść swoje libido. Przyczyn obniżonego apetytu seksualnego może być bowiem wiele i w zależności od nich stosuje się odpowiednie leki, mogące poprawić ogólną kondycję seksualną.
Dlatego też, zamiast podejmowania prób samoleczenia, bardziej zasadne byłoby skonsultowanie się z lekarzem-seksuologiem bądź urologiem, którzy po zapoznaniu się z Pańskim przypadkiem, wdrożyliby odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam.