Problem przedwczesnej ejakulacji u 21-latka

Mam 21 lat i problem z wytryskiem. Dokładniej chodzi mi o to, że zbyt szybko dochodzę i mam przedwczesny wytrysk. Ćwiczyłem masturbując się, ale moj penis jest zbyt drażliwy i przerwa nic nie daje. Próbuje to kontrolować, ale mimo wszystko nie udaje mi sie. Nie mialem nigdy żadnych infekcji. Cwiczenia miesni krocza też nie daja skutku i zdaje mi sie ze przez to jeszcze szybciej dochodze. Co robić?

Z postu nie wynika, czy chodzi o brak kontroli nad wytryskiem w związku, czy w praktykach autoerotycznych, jest to istotne.
Proponuję zapoznanie się z materiałami na ten temat na naszym Portalu, jest wiele interesujących.
Mam nadzieję, że wyjaśnią one Panu wiele, w razie pozostania wątpliwości - proponuję sformułowanie nowego, następnego pytania.
Pozdrawiam. JW, seksuologa.com