Problem z krzywymi nogami u 18-latka

Witam jestem chłopakiem mam trochę krzywe nogi i krzywo staje pięty schodzą na zewnątrz ale to tylko trochę i dodam iż mam 18lat i powiedzcie mi czy nogi z czasem będą coraz bardziej krzywe czy nie

Witam, powinien Pan udać się do ortopedy w celu zmierzenia odchyleń i krzywizn nóg.
Odpowiednia rehabilitacja może Panu znacznie pomóc. Ma Pan 18 lat i jest jeszcze szansa na wyprowadzenie Pana problemu. Jeśli chodzi o postępowanie skrzywienia, najpierw trzeba ustalić co jest jego przyczyną.

Pozdrawiam