Problem z orgazmem bez zaciskania nóg

witam jestem męzatka od 10 lat nigdy nie doznałam orgazmu bez zaciskania nóg nie podnieca mnie dotyk męża ani jego pieszczoty łechtaczki nic nie czuję mimo, że on się bardzo stara i też czuję podniecenie w pierwszym etapie a potem czar pryska podczas pieszczot i stosunku.Nie wiem co sie dzieję?chciałabym się spełniać podczas naszych zblizeń!

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z psychologiem seksuologiem w swojej okolicy i rozważyć, czy właściwą/ lepszą drogą jest psychoterapia indywidualna, czy też wspólna terapia psychologiczno-seksuologiczna razem z mężem.

Pozdrawiam!