Problem z osiąganiem orgazmu w seksie małżeńskim

witam nie mam orgazmu podczas stosunku chociaż jestem szczęśliwą mężatką od 10 lat mąż bardzo zakłopotany jest moimi problemami stara sie jak może jestem jego jedyną partnerką problem jest z tym ze jezeli zacisnę uda/nogi podczas stosunku osiagam spełnienie w innym przypadku jest to nie możliwe czuję podniecenie chociaż nie sprawia mi przyjemności pieszczenie łechtaczki wdrożyliśmy różne gadżety i oboje jestesmy otwarci na nowe czemu nic nie wychodzi

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Ależ wychodzi! Jest sytuacja (zaciśnięcie ud), w której osiąga Pani orgazm.
Na drodze psychoterapii seksuologicznej jest możliwe szukanie przyczyn i mechanizmów akurat takiego sposobu osiągania orgazmu. Jest możliwe także zaplanowanie różnych cyklów ćwiczeń, które miałyby stopniowo zmniejszać udział zaciskania ud w osiąganiu orgazmu, a jednocześnie stopniowo zwiększać udział stymulacji pochwy i łechtaczki.
Być może jednak warto (na początek, przed ewentualnym podjęciem zmian) spróbować zaakceptować aktualny stan rzeczy, jako właściwy dla Pani (ludzie różnią się między sobą) i równie dobry i przyjemny?

Pozdrawiam!