Problem z wypróżnianiem u 28-latki

witam.mam 28 lat i ogromny problem z wypróżnianiem nie mam zaparć tylko bardzo żadkie oddawanie stolca raz na 5 dni .Stosuję Colon C dięte unikam słodyczy wypijam odpowiednią ilość płynów dziennie to jest 2,5l i mam dalej takie kłopoty co mam zrobic,Jest to dla mnie ogromny kłopot codziennie,Proszę o pomoc.pozdrawiam

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Tak rzadkie wypróżnienia nie są stanem prawidłowym. Jeżeli pomimo zmiany nawyków żywieniowych dolegliwości utrzymują się, zalecam konsultację u lekarza rodzinnego, który pomoże w zaproponowaniu właściwego postępowania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki przewodu pokarmowego. Proszę zatem udać się do lekarza.