Problemy z erekcją podczas seksu u 22-latka

Witam. Mam 22 lata i problem podczas seksu. Otóż gdy uprawiam seks z moją partnerką, a robię to kilka razy w tygodniu, przy dłuższym stosunku gdy ona czerpie przyjemność i jest jej dobrze to mój członek traci erekcje i jeszcze będąc w niej zaczyna opadać co nie pozwala na osiągnięcie wytrysku i dokończenie stosunku. Czy można temu jakoś zapobiec? Co może być tego przyczyną? Zaznacze, że nie zdarza się to za każdym razem, a przy krótszych stosunkach jest wszystko dobrze.

Dzień dobry.

Zmniejszająca się erekcja może wynikać po prostu ze zmęczenia dłuższym stosunkiem, tym bardziej, że - jak sam Pan pisze - nie zdarza się to podczas krótszego współżycia.
Wydaje się, że wystarczająco pomocne byłoby poprawienie kondycji fizycznej.

Pozdrawiam.

Witam, przy tak częstym współżyciu i długotrwałej penetracji opisane trudności mogą czasami się zdarzać, raczej nie ma powodu do podejmowania leczenia.Pozdrawiam