Problemy ze wzwodem u 19-latka a odpowiednie działania

Witam. Mam 19 lat, jestem z dziewczyną od 10 miesięcy , od 8 miesięcy sypiamy razem . Podczas współżycia, moja pierwsza erekcja jest po od 1 do 3 minut, drugi raz trwa dłużej o kilka minut. Przy trzecim razem , po upływie czasu, penis traci sztywność. Czy istnieje możliwość zrobienia z tym ? Czy konieczna jest wizyta u seksuologa ?

Dzień dobry!

Jest to naturalne i prawidłowe zjawisko, tzw. okres refrakcji. Po wytrysku następuje czas, kiedy członek staje się niewrażliwy na bodźce i nie jest zdolny do ponownej erekcji.

Pozdrawiam!