Problemy z gojeniem po odcięciu odcisku

Około dwa tygodnie temu zrobił mi się mocny odcisk na stopie, skóra w zasadzie odpadała więc ją odciąłem (teraz już wiem, że nie powinno się tego robić). Parę dni temu zauważyłem, że w miejscu odciętej skóry, zamiast goić się, pojawiła się czarna/ciemnoczerwona plama. Co to może oznaczać i czy powinienem się martwić? Jednocześnie czuję od czasu do czasu lekkie mrowienie w tej nodze i ogólne osłabienie organizmu, ale być może to zupełnie nie związane. Zdjęcie http://i.imgur.com/1X5T1IJ.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sie do lekarza dermatologa lub chirurga ogólnego. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.