Problemy z mikcją i częstym oddawaniem moczu a praca zawodowa

Mam problem z mikcja i częstym oddawaniem moczu. Dla lekarza medycyny pracy wszystko jest ok. Staram się o pracę i nie wyobrażam sobie aby pracodawca pozwalal na opuszczanie częste stanowiska pracy. Kilka razy w ciągu godziny. Lekarz twierdzi że pracodawca nie będzie miał nic przeciwko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza urologa, aby ocenił końiecznosc diagnostyki i aby wydał opinie odnośnie rodzaju pracy.

 Lek. Tomasz Budlewski

Pewnie lekarz zna to stanowisko pracy