Problemy z odczuwaniem emocji

Opiszemy to inaczej czyli tak ze nie czuje emocji czyli poprostu nie czuje uczuc ze kochos kocham,nie tesknie za nikim,niedawno mi sie dziecko urodzilo i nie czuje tego co kiedys.Dziwnie bardzo sie czuje,brak smaku czyli wszytko praktycznie tak samo czuje zalezy co jem niektóre rzeczy mi smierdza,mieso najbardziej.Osłabienie czuje w nogach ból w kolanch tez nawet gdy siedze .Juz poprostu niewytrzymuje.Głowa tez mnie boli raktycznie caly czas nic mi sie niechce robic bo brak emocji

Najpierw należy zrobić badania, aby wykluczyć ewentualne podłoże biologiczne, hormonalne. Należy też skonsultować się z doświadczonym lekarzem psychiatrą, gdyż zaburzenia emocjonalne mogą wiązać się z niedawno przebytym porodem. Pojawienie się dziecka na świecie to także ogromna zmiana i stres. Kobiety różnie reagują na to wydarzenie. Być może wskazana byłaby rozmowa ze specjalistą psychoterapeutą, który pomoże Pani zaadaptować się do nowej rzeczywistości.