Problemy z seksem powodu utraty erekcji

Ja mam takie pytanie od 4 dni chce uprawiac sex z swoja partnerka I za kazdym razem po pieszczotach gdy chce wejsc w swoja partnerke penis robi sie mieki co sie ze mna dzieje prosze o porade

Dzień dobry!

Ze względu na to, że problem jest krótkotrwały, zdarzył się tylko kilkakrotnie w niewielkim odstępie czasu, trudno mówić o głębokich zaburzeniach. Być może przyczyną był stres sytuacyjny, nadmierne napięcie emocjonalne, lęk podczas prób zbliżeń albo przypadkowy okres osłabienia, obniżonej sprawności seksualnej, przemęczenia, stresu, po nadużyciu alkoholu itp. Proszę dać sobie czas, na ile to możliwe, podchodzić do zbliżeń w stanie relaksu, dobrego nastroju, bez planowania i obaw - np. rano, korzystają z porannej erekcji, lub podczas spontanicznych pieszczot. Okresowa niemożność odbycia pełnego stosunku może zdarzyć się każdemu mężczyźnie.
W razie przedłużania się problemu w czasie, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!