Problemy ze snem i częste oddawanie moczu

Witam. Czy zatrucie pokarmowe , moze wywołac uczucie,napady lekowe , podwyższone ciśnienie oraz uczucie jakby niepokojących nóg. Tak miałam wczorajszej nocy ani jednej minuty snu , lecz nie miałam ani biegunki ani wymiotów. Jest dyskomfort w żołądku często odbekuje, jest odczucie iż wymioty przyniosły by ulgę ale nie potrafię ich wywołał. Choć czasem mam ochotę zwymiotować. Teraz tez mam problem z zaśnięciem często oddaje mocz. Kiedy zamykam oczy mam jakieś kołatanie serca niepokój

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy wymagają oceny przez lekarza podczas konsultacji internistycznej.