Problemy ze snem u 13-miesięcznego dziecka po operacji zszycia wargi

Witam co moge uczynic by moja corka spokojnie sie wysypiala jest po operacji zszycia wargi i od tego momentu placze i krzyczy przed kazdym zasnieciem i nieraz budzi sie z okropnym krzykiem dodam ze ma 13 miesicy i w dzien spi 30 min i nie moge jej namowic na dluzsza drzemke. pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej związane są ze stresem jaki przebyło dziecko podczas zabiegu. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który ewentualnie zleci, które ułatwią dziecku zasypianie.