Prośba o interpretację wyniku badania TK głowy 36-letniej osoby

Odebrałam wyniki badań TK głowy niestety termin wizyty mam dopiero na maj ,bardzo się denerwuje mam 36 lat oto opis.Układ komorowy symetryczny,poszerzony; komora III o śr około 11mm,wskaźnik liczby Huckmanna 7,5 cm,promień rogu czołowego wynosi 19mm.Komora IV poszerzona .Bez cech przesiąkania okołokomorowego.Cechy zaniku podkorowego muzgu.Czy to coś powarznego.

Konieczna pełna konsultacja z, wywiad, badanie neurologiczne i ocena TK głowy
Zależy jakie są objawy i jaki wywiad ...
Poszerzenie ukąłdu komorowgo opisane w TK może byc od lat; ???
Czy miałą Pani problemy zdrowotne,choroby zapalne, inne schorzenia?
Czy występowały trudności w szkole, ?
Pozdrawiam