Prośba o komentarz do wyników badań 63-latki z rakiem piersi

Witam Pana, u mojej mamy 63lata stwierdzono raka piersi. G2 ER i PRG silnie dodatnie ok 90% Her2 - ujemny KI 67- dodatnie ok 15% Byłbym wdzieczny za krótki komentarz wynikow badań. Pozdrawiam Krzysztof

Ale to jedynie wynik badania histopatologicznego mówiący o potencjalnej odpowiedzi w przyszłości na leczenie z użyciem hormonów. Poza tym nie zawarł Pan żadnych danych dotyczących stopnia zaawansowania. Te wyniki są niezbędne dla lekarza prowadzącego leczenie. Pacjent nie podejmie na ich podstawie żadnej decyzji.