Guz w piersi a interpretacja badań

witam serdecznie.u mojej mamy(61l.)wykryto guza.bardzo proszę o interpretację wyników na język ludzki.rozpoznanie tu mammae sin.biopsja gruboigłowa lewej piersi ER(-); PR(-); HER-2(-); Ki-67(+);30% rozpoznanie Carcinoma metaplasticum NG-3 necroticans.IM:11 mitoz/5 dużych pol widzenia.Kategoria:B5.z góry dziękuję

Przez internet mogę tylko odpowiedzieć , że wykryto raka piersi. Szczegółowe omówienie jest możliwe podczas osobistej wizyty u onkologa/ginekologa prowadzącego. Ja nie nie mogę się autorytatywnie wypowiedzieć ,gdyż mam za mało danych o zaawansowaniu choroby. zż