O czym świadczy Carcinoma ductale invasivum G3?

Witam mam 68 lat. Właśnie odebrałam wyniki biopsji gruboigłowej piersi lewej. Z raportu wynika: - Carcinoma ductale invasivum G3. ER ( ) we wszystkich komórkach nowotworowych; PR ( ) w około 30% komórek nowotworowych; HER-2 ( ); Ki-67 ( )= około 60% Chcę być dobrej myśli i nie boję się operacji ale chciała bym zrozumieć wyniki wyniki i dowiedzieć się co to za rak.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak piersi przewodowy inwazyjny konieczna wizyta u onkologa w celu ustalenia postepowania