Proszę o intepretację badania usg

Witam na moim badaniu USG pisze, że łożysko uzasadnione na ścianie przedniej dochodzi do ujścia wewnętrznego, przoduje bieżnię. Czyli co wszystko w porządku i mam się nie martwić????

Dzień dobry!

łożysko brzeżnie przodujące może dawać plamienia lub krwawienia. Który to jest tydzień ciąży?
Jeśli jest blisko terminu porodu to być może będzie Pani wcześniej hospitalizowana. Jest to wskazanie do cięcia cesarskiego.

Jeśli jest to wczesna ciąża to łożysko może jeszcze przesunąć się do góry.

Z poważaniem