Przedwczesny wytrysk i częsta masturbacja a szanse na spłodzenie dziecka

Witam . Mam problem z przedwczesnym wytryskiem . Dodam też że często się masturbuję . Czy w tych dwóch przypadkach dam radę zrobić dziecko? Ile potrzeba nasienia żeby zapłodnić dziewczynę ? a jeśli się często masturbuję to czy sperma nie traci jakiś tam właściwości jak często wychodzi na światło dzienne :) a potem nasienie może już być nie właściwe ? Czy dam radę zapłodnić kobietę? proszę o dokładną odpowiedz :) a czy są jakieś testy żeby sprawdzić czy jestem w 100% zdrowy?

Sprawy płodności i seksualności to jednak dwa odrębne zagadnienia.
Masturbacja ani wczesny wytrysk nie mają wpływu na płodność człowieka.
Płodność ocenia się na podstawie oceny nasienia uzyskanej z aktu masturbacyjnego, zajmują się oceną lekarze androlodzy.
Jakość nasienia jest ważniejsza od ilości.
Podsumowując, Pana obawy są niepotrzebne.
Na tym Portalu jest sporo materiałow na ten temat, zachęcam do lektury.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl