Przepuklina pępkowa po porodzie a ćwiczenia

Witam, 4 miesiące temu urodziłam 2 dziecko poprzez cięcie cesarskie. Jakiś czas temu okazało się ,że mam przepukline pępkowa. Czy mogę wykonywać jakies ćwiczenia? Czy raczej powinnam oszczędzać mięśnie brzucha. Przyznam ,że chciałabym trochę popracować nad brzuchem , który pozostał mi po ciąży. Dziękuję z góry za rade. Pozdrawiam

Witam , proszę koniecznie skontaktować się z ginekologiem wykonującym cięcie! To on , po zbadaniu stanu obecnego powinien odpowiedzieć na Pani pytania! z.żurawski