Przewlekłe infekcje dróg oddechowych

Od 3mies. mam przewlekłe infekcje dróg oddechowych, choruję co drugi tydzień. Moja 5 antybiotykoterapia - od 3 dni Dalacin C oraz Abaktal jednocześnie. Gorączki ustały, ale odczuwam bóle w nadbrzuszu lekko po lewej stronie, mam ciemnozielone biegunki z krwią, bardzo ciemne, sine paznokcie i metaliczny/gorzki posmak w ustach; cały czas chce mi się wymiotować. Czy objawy znikną po skończeniu leczenia czy też pilnie skontaktować się z lekarzem? Co mogą oznaczać takie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny kontakt z lekarzem prowadzącym leczenie. Być może konieczna będzie zmiana antybiotyku lub konieczność hospitalizacji.