Przewlekłe zapalenie migdałków i wysuszona śluzówka

Witam, od lat 5 cierpię na przewlekłe zapalenie migdałów i wysuszoną śluzówkę : objawy liczne kamienie migdałowe które powodują stany zapalne migdałów + stan podgorączkowy, jest to dla mnie męczące, odwiedziłam mnóstwo laryngologów, którzy twierdząc,że migdały są dobre i nie usuwać tyle(dawali broncho vax poprawa była na chwilę), wymaz był ok, tyle że ja się nie czuję dobrze przez te migdały. Co zrobić aby moja trauma skończyła się? Czy jest jakiś lekarz który podejmię się usunięcia migdałów?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wystepowanie takich objawów wskazuje na konieczność leczenia operacyjnego. Proszę przedyskutować to dokładnie z laryngologiem.
Pozdrawiam