Przewlekłe zapalenie ścięgna i zespół cieśni nadgarstka

Witam!Z powodu dolegliwość związanych z chorobą dłoni musze zmienić wykonywana do tej pory pracę tapicera mebli.Mam przewlekłe zapalenie sciegna i zespół ciesni nadgarstka (pomiędzy I a II stadium wg badania Emg) prawej dłoni.Moje pytanie jaka pracę mogę podjąć z podobnymi objawami.Wiem już, że praca przy komputerze oraz praca przy maszynie do szycia nie są wskazane.Pozdrawiam.

Szanowna Pani,
Zamiast zmieniać prace sugeruje sie zoperować, co doprowadzi donwyleczenia i nadal wykonywać aktualny zawód.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu