Przewlekłe zapalnie zatok i skrzywiona przegroda nosowa

mam przewlekłe zapaleniezatok.mam skrzywioną przegrode nosową. prosze mi polecic dobrego laryngologa, który mnie będzie leczy, bo narazie trafiłem niezbyt dobrze

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Bez badania laryngologicznego i zebrania odpowiedniego wywiadu nie jestem w stanie ocenić czy leczenie jakie zostało Panu zaproponowane jest odpowiednie. W przypadku niewydolności kompleks ujściowo-przewodowego jedynym skutecznym rozwiązaniem dającym szansę definitywnego pozbycia się problemu jest zabieg operacyjny. Wcześniej jednak warto spróbować metod nieinwazyjnych. Niestety nie jestem w stanie polecić Panu konkretnego specjalisty w Katowicach.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę skorzystać z bazy specjalistów portalu abcZdrowie.pl