Przyczyny opuchlizny nóg

Witam strasznie puchną mi nogi od kolan w dół zwłaszcza łydki co może być tego przyczyną?wystarczy że chwilę postoje a nogi robią sie jak balony dodam że jestem szczupłą osobą

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Potencjalnych przyczyn objawów jest bardzo wiele. Pod uwagę można brać m.in. niewydolność krążenia czy niewydolność nerek. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do lekarza.