Przyspieszenie rytmu serca codziennie wieczorem

Codziennie wieczorem, tj. od około godziny 19-20 czuje przyspieszenie rytmu serca, przy czym przez cały dzien pracuje normalnie i nie czuje, że ono bije, dopiero wieczorem sie zaczyna biore Isoptin 240 rano.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli bierze Pan Isoptin, oznacza to, że konsultował się Pan z lekarzem. Zapewne miał Pan także wykonania badania, takie jak EKG czy też Holter EKG. Jeśli tak, sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.