Rana po operacji przepukliny pępkowej

Witam wiem że bardzo często zadaje pytania odrazu przepraszam 9 stycznia bede juz 2 miesce po operacji przepuchliny pępkowej i nadal w odcinku 2 cm na srodku rany robi sie bombelek taki jak pecherz i wycieka płyn surowniczy dwa razy w tygodniu jestem w poradni chirurgicznej stale jest ten kawałek przecinany i szukanie pod skóra szwó czy to nie robi sie cos niebezpiecznego czy w koncu sie to uspokoji bo ja juz trace nadzieje czy moga ponownie mnie operowac reszte rany jest narazie ok miałam8szwów

Na pewno nie będzie koniczna ponowna operacja, aby opanować obecny stan miejscowy. Może jeszcze kilka tygodni taki stan utrzymywać się. Jest to reakcja tkanek miękkich i skóry na szwy wewnętrzne, które zazwyczaj w przeciągu kilku miesięcy po zabiegu ulegają wchłonięciu. Dokładnych informacji na ten temat powinien udzielić chirurg prowadzący w poradni.