Rana w wyniku oparzenia a wyjazd nad morze

Witam! Dwa dni temu 1,5 roczne dziecko sparzyło nóżkę, miało założony opatrunek na pogotowiu. Następnego dnia u chirurga - było 3 bąble i pręgi czerwone. Zrobili opatrunek za 5 dni ma być zmiana. Za 6 dni wyjeżdżamy nad morze. Czy może kąpać się w morzu i basenie, tarzać w piasku. Jeśli tak to jak zabezpieczyć ranę

Są dostępne w aptekach opatrunki "wodoszczelne" - nie mylić z "wodoodpornymi" - przy takim opatrunku dzieciak może się kąpać-inaczej nie radzę!!! pozdrawiam,miłego urlopu , zż