Rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego i wycięcie rogu tylnego łąkotki

Witam dokładnie tydzień temu miałem rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego i wycięcie rogu tylnego łąkotki. Łydka z tyłu posiniaczona i żółta, noga nie ma dużej opuchilzny. Przed dwa i pół miesiąca chodziłem w orteze, bo lekarz chciał zeszyć łąkotke. Teraz mięsień 4 głowy nie istnieje i nie mogę wyprostować nogi. Czy sama rehabilitacja pomoże i będę chodził i grał później w piłkę? I czy te siniaki i żółte na łydce to normalne po operacji? Prosze o wyczerpującą odpowiedź i pomoc

Szanowny panie zabieg rekonstrukcji wiązadła krzyżowego przedniego połączony z szyciem łąkotki jest zabiegiem poważnym i tydzień który minął od operacji jest za krótkim okresem aby oceniać efekt tej operacji natomiast jeżeli nie było problemów w trakcie samego zabiegu to Rehabilitacja powinna doprowadzić pana do stanu pełnej sprawności.troszkę cierpliwości i wiary ! pozdrawiam i życzę powrotu do pełnej sprawności