Rozbicie szklanej ramki przez dziecko a opiłki szkła w nodze

Witam moje dwu i pół letnie dziecko rozbilo szklana ramkę na zdjęcia i nie wiem czy przy tym nie wbiła sobie opilkow szkła w noge oglądałam ale nie widzę nic niepokojącego czy jeżeli zostało tam coś czy to groźne czy dostanie się do krwiobiegu obiegu czy zostanie zluszczone ze skórą i wydalone?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Nie sądzę, aby opiłki gdziekolwiek się dostały. Proponuję dla pewności udać się do lekarza pediatry,