Ruchliwość plemników po zażyciu amfetaminy

Czy plemniki podczas zażywania amfetaminy są bardziej aktywne? Czy to możliwe? Pytam dlatego ze od dłuższego czasu nie wzpolzylem ze swoją narzeczoną ale zdażyło się 2 razy gdy byłem pod wpływem i nagle dowiedziałem się ze testy pokazują ze ona jest w ciąży.Mam pewne obawy bo wcześniej staraliśmy się ponad rok i nic. Istnieje również opcja ze zostałem zdradzony ale raczej szczerze w to wątpię bo to Kochana kobieta. Wcześniej nie miałem kontaktu z amfetamina.będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Witam! Badania naukowe nie wykazały, aby zażywanie amfetaminy miało jakikolwiek wpływ na ruch plemników.