Rumień w czasie ciąży a borelioza

Moja mama miała rumień w czasie ciąży. Czy to możliwe żebym miała boreliozę? Występują u mnie różne objawy, których lekarz nie mógł przyporządkować do żadnej konkretnej choroby, np. bóle głowy, stawów

W literaturze medycznej jest kilka przypadków prz3noszenia infekcji z matki na dziecko przez łożysko wiec niestety takie ryzyko istnieje.