Sączenie się krwi i powiększony policzek w trzeciej dobie od usunięcia ósemki

Witam. To juz trzecia doba od usuniecia ósemki a z dziasla saczy sie krew ale tylko w nocy,policzek jest 3razy wiekszy a KETONAL pomaga jedynie na pare godzin dlaczego i jak dlugo moze być taka sytuacja?

należy spotkac się ze specjalistą chirurgii stomatologicznej. być może jest to tzw "suchy zębodół" czyli zapalenie zębodołu po usunięcu zęba najczęściej spowodowane wypłukaniem skrzepu z zębodołu. W takim przypadku należy zaopatrzyc zębodół antybiotykiem