Siniaki po cesarskim cięciu

Witam. Mam 20lat. 11 miesięcy temu miałam cięcie cesarskie od tego momentu na biodrze mam dużego siniaka. Wogóle nie znika boli jak zwykly siniak. Czy mam powody do obaw? Co to może byc? z gory dziekuje Angelika

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Jednak opis nie wskazuje aby to było coś niepokojącego.

Pozdrawiam.