Skierowanie na operację laryngologiczną

Mój syn dostał w Niemczech skierowanie dotyczące zabiegu laryngologicznego. Na skierowaniu do poradni anestezjologicznej w celu narkozy wystawiona była diagnoza w postaci cyfr i liczb. Zabieg dotyczy sciągniecia wody z uszu natomiast nie wiem czy ten drugi dotyczy wyciecia migdałków czy polipów. Oto diagnoza J35.2G; HG; oraz 88115. Proszę o wyjaśnienie co oznacza dokładnie zabieg

J 35 to przerost migdałków podniebiennych i migdałka trzeciego.Nie wiem co dziecku dolega, nie wiem ile ma lat, nie wiem jak oddycha w nocy, nie wiem jaki jest wynik badania słuchu.niczego nie wiem więc nie poradzę. Przyjedź z dzieckiem to poradzę profesjonalnie.